Vlorë, trafikndarësja përshkon tej për tej makinën - Gazeta Express
string(49) "vlore-trafikndaresja-pershkon-tej-per-tej-makinen"

Shqiperi

Gazeta Express

19/05/2024 10:39

Vlorë, trafikndarësja përshkon tej për tej makinën

Shqiperi

Gazeta Express

19/05/2024 10:39

Një makinë ka humbur kotrollin dhe ka dalë nga rruga mbrëmjen e djeshme në aksin Kuç – Qeparo në Vlorë.

Nga pamjet e publikuara nga vendi i ngjarjes duket makina e e aksidentuar e cila është përshkuar nga trafikndarësja tej për tej.

Lexo Edhe:

Raportohet se për shkak të aksidentit drejtuesja e mjetit ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Aksident në Kuç, makina përplaset me trafikndarësen
Aksident në aksin Kuç-Qeparo, plagoset rëndë një grua