Vlonjati sfidon acarin e dimrit, zhytet dhe noton në det - Gazeta Express
string(55) "vlonjati-sfidon-acarin-e-dimrit-zhytet-dhe-noton-ne-det"

Vlonjati sfidon acarin e dimrit, zhytet dhe noton në det

Lajme

Gazeta Express

25/01/2022 15:34

Siç paralajmëruan sinoptikanët, sot termometri do të zbres në disa gradë nën zero. Por acari nuk e ka ndaluar vlonjatin Arben Abazaja për tu larë në detin e akullt të Vlorës.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale ai shihet teksa hidhet në ujë dhe noton.

Lexo Edhe:

Këto ditë të ftohta janari kemi parë shumë spektakël të tillë, ku mund të përmendim të rinjtë që laheshin në ujëvarën e Thethit, apo personi që lahej në liqenin e Pogradecit, por edhe një tjetër burrë që lahej në Sarandë. /abcnews.al/