Vllaznia në grup me Real Madridin, PSG-në e Chelsean - Gazeta Express
string(51) "vllaznia-ne-grup-me-real-madridin-psg-ne-e-chelsean"

Futboll

Gazeta Express

03/10/2022 14:22

Vllaznia në grup me Real Madridin, PSG-në e Chelsean

Futboll

Gazeta Express

03/10/2022 14:22

Është hedhur shorti i grupeve të Champions League për gra në Nyon të Zvicrës.

Vllaznia ka mësuar fatin e saj ku do të përballet në grup me Chelsea, PSG dhe Real Madrid.

Lexo Edhe:

Grupi nuk është aspak i lehtë për ekipin shkodran, por fatit nuk i dihet asnjëherë, ku gjithashtu vajzat e Vllaznisë kanë treguar se kanë karakter dhe forcën e duhur të grupit për të bërë mrekullinë. /abcnews