Vjen “Wallahi” i 2 Tonit - Gazeta Express

Vjen “Wallahi” i 2 Tonit

Instant

Gazeta Express

11/12/2019 19:40

Reperi 2 Ton ka lansuar sot këngën e tij më të re, “Wallahi, Wallahi’

Kënga është një bashkëpunim me Boyat dhe është një këngë tepër e këndshme që vije në këtë fundvit nga reperi ferizajas.

Kujtojmë se 2 Ton njihet për atë se gati çdo muaj lanson këngë të re, por nuk është një adhurues i madh për të lansuar albume.

Kënga e re është punuar me muzikë dhe tekst të Boyat, teksti është shkruar nga Tonic & Denk, Boyat, 2TON.

“Wallahi, Wallahi”, vjen pas këngës “TT” që 2Ton lansoi para një muaji. /GazetaExpress/