Vjen “Potion” e Dua Lipës, Calvin Harris dhe Young Thug - Gazeta Express
string(52) "vjen-potion-e-dua-lipes-calvin-harris-dhe-young-thug"

Muzike

Gazeta Express

27/05/2022 20:28

Vjen “Potion” e Dua Lipës, Calvin Harris dhe Young Thug

Muzike

Gazeta Express

27/05/2022 20:28

Dua Lipa ka lansuar këngën “Potion”, një këngë kjo në bashkëpunim me Calvin Harris dhe Young Thug

Këngën Dua e kishte paralajmëruar gjatë ditës së djeshme, teksa në këtë këngë ajo paraqitet prapë seksi.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se kënga “One Kiss” e Dua Lipës me Calvin Harris ishte njëri prej hiteve më të mëdha në botë, e ku vetëm në youtube kënga ka më shumë së 774 milionë klikime.

Ky është bashkëpunimi i radhës i Duas me Calvin, teksa kësaj here në këngë është i ftuar edhe Young Thug. /GazetaExpress/

Këngën e re të Dua Lipës mund ta dëgjoni në këtë link