Vjen “Harami” i Adelina Berishës - Gazeta Express
string(30) "vjen-harami-i-adelina-berishes"

Vjen “Harami” i Adelina Berishës

Muzike

Gazeta Express

23/02/2022 19:14

Adelina Berisha ka lansuar një këngë të re

Këngëtarja kosovare Adelina Berisha ka lansuar këngën më të re.

Lexo Edhe:

Kënga quhet “Haram” dhe është një këngë ritmike e këngëtares e ku ajo paraqitet si çdoherë melankolike.

Ajo që bie në sy është se Adelina në këtë këngë paraqitet me një stil më ndryshe. Kënga ka një stil të përzier të muzikës pop dhe muzikës popullore, që është e re për këngëtaren.

Kënga është dhënë premier në orën 18:00 të ditës së sotme. /GazetaExpress/