Vjen edhe shtyrja e tretë, çfarë po ndodh me finalen e Champions League - Gazeta Express
string(70) "vjen-edhe-shtyrja-e-trete-cfare-po-ndodh-me-finalen-e-champions-league"

Vjen edhe shtyrja e tretë, çfarë po ndodh me finalen e Champions League

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 21:22

Është vendosur për t’u shtyrë edhe një herë tjetër fillimi i finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Real Madridit.

Fillimisht ndeshja u shty deri 21:15, pastaj deri 21:30, kurse tani është vendosur të shtyhet deri në 21:36, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërkohë lojtarët kanë hyrë në zhveshtore dhe me sa duket tani gjithçka është gati.

Shtyrja vjen pasi tifozët e Liverpoolit nuk kanë arritur që të hyjnë në stadium, teksa mijëra ulëse kanë mbetur të zbrazta.

/Gazeta Express/