Vjehrrat fusin në sherr konkurentet e "Style Star" - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/04/2021 13:48

Vjehrrat fusin në sherr konkurentet e “Style Star”

Rozë

Gazeta Express

19/04/2021 13:48

Spektakli i modës ‘’Style star’’ solli edhe puntatën e radhës me shumë risi.

Nën moderimin dhe autorësinë e Kiara Titos, ‘’Style star’’ edhe këtë të shtunë erdhi me veshje të reja nga vajzat dhe këshillat e çmueshme të jurisë, shkruan GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Tema e kësaj jave, së cilës duhej t’i përshtateshin konkurentet me veshje ishte takimi i parë me vjehrrën në vende të ndryshme.

Edhe këtë javë nuk munguan pikët e ulëta, komentet negative e pozitive si dhe sherret mes vajzave konkurente.