Vjehrra ka fjalët më të bukura për Arianën për ditëlindje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 17:36

Vjehrra ka fjalët më të bukura për Arianën për ditëlindje

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 17:36

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana, sot feston ditëlinjden.

Në këtë ditë ajo mori urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës.

Ariana mori edhe një urim tejet të veçantë nga vjehrra e saj, Nera. Nëna e Ermalit ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar renë.

Ariana! Zoti të dhëntë shëndet e lumturi pa limit ashtu si të ka dhënë bukurinë dhe plot dashni“, ka shkruar Nera.