Vjedhje e rëndë në Graçanicë/ Hajnat vjedhin 2 laptopë, 10 ora dore e stoli ari - Gazeta Express
string(77) "vjedhje-e-rende-ne-gracanice-hajnat-vjedhin-2-laptope-10-ora-dore-e-stoli-ari"

Vjedhje e rëndë në Graçanicë/ Hajnat vjedhin 2 laptopë, 10 ora dore e stoli ari

Lajme

Gazeta Express

19/03/2023 9:02

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Llapnasellë të Graçanicës.

Atje një burrë ka raportuar se disa persona të panjohur e kanë hapur me forcë derën e hyrjes në shtëpi dhe një dritare.

Lexo Edhe:

Ai thotë se të dyshuarit i kanë demoluar të gjitha dhomat dhe kanë vjedhur 2 laptopë, 10 ora dore dhe stoli ari.

“VJEDHJE  E RËNDË – Llapllasellë, Graqçanicë 18.03.2023 – 20:00. Ankuesi, mashkull kosovar, ka raportuar se persona të panjohur i kanë hapur me forcë derën hyrëse të shtëpisë dhe një dritare, kanë hyrë në shtëpi ku i kanë demoluar  të gjitha dhomat.  Nga shtëpia kanë vjedhur 2 llap top, 10 ora dore dhe stoli ari. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet.​”