Vin Dieselin e flladisin me flladitëse për shkak të nxehtësisë së madhe në Europë - Gazeta Express
string(81) "vin-dieselin-e-flladisin-me-flladitese-per-shkak-te-nxehtesise-se-madhe-ne-europe"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 21:29

Vin Dieselin e flladisin me flladitëse për shkak të nxehtësisë së madhe në Europë

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 21:29

Vin Diesel është flladitur me një flladitëse nga një asistente teksa aktori është zënë në valën e nxehtësisë teksa është në xhirime të filmit Fas X në Romë

As kjo valë e nxehtësisë në Europë nuk ka bërë që të ndalen xhirimet dhe puna për pjesën e fundit të Fast & Furious që është xhiruar në Romë të hënën.

Teksa temperaturat janë rritur Vin Diesel ku ka luajtur karakterin në aksion të Dominic Toretto, skenë që u xhirua në kryeqytetin italian.

Aktori (55) i është bashkuar skuadrës së vogël të produksionit ku janë duke xhiruar pjesën e dhjetë të kësaj serie, Fast X. /GazetaExpress/