Vildanja bëhet edhe këngëtare, pozon me bikine me ngjyra si flamuri i Kosovës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 21:44

Vildanja bëhet edhe këngëtare, pozon me bikine me ngjyra si flamuri i Kosovës

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 21:44

Fotomodelja kosovare që jeton në SHBA, Vildane Zeneli e ka shkruar në profilin e saj në Instagram se tashmë nuk është vetëm modele

Vildania ka thënë se ajo është edhe “muzikante”.

E dje, për nder të pavarësisë së Kosovës Vildanja ka postuar disa foto në bikine që kanë ngjyrat e Kosovës.

Në fakt, Vildania edhe ka uruar pavarësinë duke bërë emotikona dy zemra, një të verdhë dhe një të kaltër. /GazetaExpress/