Vildania vjen në një stil që nuk e kemi parë - Gazeta Express
string(44) "vildania-vjen-ne-nje-stil-qe-nuk-e-kemi-pare"

Vildania vjen në një stil që nuk e kemi parë

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 20:32

Viti i ri për fotomodelën kosovare filloi me disa foto nga plazhet e bukura ekzotike të polit jugor të botës

Por, sonte bukuroshja kosovare ka zgjedhur që të vijë më ndryshe në fotot e saj për fansat e saj.

Lexo Edhe:

E veshur me veshje të zakonshme, pantallona të modës së fundit, këpucë me një stil të tillë ajo ka bërë që të jetë më ndryshe në këtë paraqitje.

Aksesorë ajo ka pasur të vëna një palë syze të “Christian Dior” dhe një pallto dimri për të rinj.

Kujtojmë së në fillim vit Vildania kishte postuar disa fotosesion në bikine, kurse tani ajo poston një set fotosh që janë të një stili tërësisht tjetër. /GazetaExpress/