Vildania tregon shtëpinë e saj luksoze - Gazeta Express
string(38) "vildania-tregon-shtepine-e-saj-luksoze"

Yjet

Gazeta Express

28/04/2022 23:40

Vildania tregon shtëpinë e saj luksoze

Yjet

Gazeta Express

28/04/2022 23:40

Fotomodelja kosovare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) ka postuar një set të ri fotografik sonte në Instagram

Në këtë set, Vildania ka treguar se është në shtëpi të saj, teksa ka të veshur një fustan të kuq.

Lexo Edhe:

“Zemër, jam në shtëpi”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se lokacioni nga i cili ajo e ka postuar këtë fotografi është në Florida, konkretisht “Palm Beach”, një lagje kjo ndër më të shtrenjtat në qytetin bregdetar amerikan. /GazetaExpress/