Vildania tregon asetet në tri fotografi - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

30/11/2021 1:29

Vildania tregon asetet në tri fotografi

Yjet

Gazeta Express

30/11/2021 1:29

Modelja Vildane Zeneli ka treguar edhe sonte çfarë bukuroshe është

Modelja është shfaqur me një bluzë të kaltër të hapur afër gjoksit derisa ka treguar asetet e saj seksi.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se Vildania ka qenë aktore në videoklipin e fundi të këngëtarëve Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani.

Bukuroshja kosovare kishte kohë pa bërë paraqitje në trojet shqiptare dhe paraqitja e saj në këtë videoklip e ka kthyer paksa atë në skenën e estradës kosovare.

Kënga ky Vildania luan në klip titullohet “As 2 minutë”. /GazetaExpress/