Vildania rikthehet në Instagram pas 20 javësh - Gazeta Express
string(45) "vildania-rikthehet-ne-instagram-pas-20-javesh"

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:24

Vildania rikthehet në Instagram pas 20 javësh

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:24

Bukuroshja dhe influencierja e rrjeteve sociale nuk është shumë aktive në Instagram

Derisa bukuroshet e tjera shqiptare shfaqin asetet e tyre në rrjetet sociale pothuajse për ditë, kështu nuk vepron Vildane Zeneli.

Lexo Edhe:

Kosovarja jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka më shumë së 701 mijë ndjekës në Instagram.

Por këta ndjekës të Vildanës kanë mundur ta shohin atë vetëm pas 20 javës, ku ajo sonte postoi një set fotosh në një fustan rozë.

“Rozë”, kaq ka qenë përshkrimi që Vildania ka dhënë për fotot e saj. /GazetaExpress/