Vildania, pozon e zhveshur dhe e lagur nga vaska - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/02/2021 21:29

Vildania, pozon e zhveshur dhe e lagur nga vaska

Yjet

Gazeta Express

22/02/2021 21:29

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka treguar edhe njëherë asetet e saj

Bukuroshja kosovare, e cila është duke zhvilluar karrierën e saj në Amerikë, ka filluar të jetë aktive në vitin 2021, gjë që nuk ishte për vitin që lamë pas.

Dje (e dielë), Vildania ka postuar një fotografi pothuajse e zhveshur derisa është në një vaskë në banjo tërësisht e lagur.

Ndryshe, Vildania në profilin e saj në Instagram e ka shkruar edhe “këngëtare” duke paralajmëruar kështu se në të ardhmen mund të shohim edhe një këngë të re nga ajo. /GazetaExpress/