Vildania përfundon sezonin e bikineve në mënyrë perfektë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 2:22

Vildania përfundon sezonin e bikineve në mënyrë perfektë

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 2:22

Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Vildane Zeneli e ka përfunduar sezonin e bikinëve në mënyrën më të mirë të mundshme

Ajo është parë në brigjet e Spanjës derisa ka pasur të veshur bikine të mbyllura.

Lexo Edhe:

“Jam në Spanjë”, ka shkruar bukuroshja kosovare e cila është në fushën e modelimit për më shumë se 15 vite.

Ajo ka zhvilluar një karrierë të modelës mes Amerikës dhe Kosovës derisa ka qenë edhe fytyrë zyrtare marketingu e kufjeve të njohura të Dr Dre. /GazetaExpress/