Vildania i tregon të gjitha në të brendshme transparente - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/06/2021 21:37

Vildania i tregon të gjitha në të brendshme transparente

Yjet

Gazeta Express

16/06/2021 21:37

Vildane Zeneli po vazhdon me postimin e fotove tepër seksi në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe njëra prej fotomodelëve më të njohura kosovare që jeton jashtë Kosove ka shfaqur sonte linjat e saj në të brendshme transparente.

Lexo Edhe:

Në ndisa foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale tregon të pasmet por edhe asetet e tjera seksi të saj.

Kujtojmë se para një jave ajo po ashtu kishte postuar foto të nxehta në të brendshme. /GazetaExpress/