Vildania e fillon vitin në plazh, mahnit me fotot e fundit - Gazeta Express
string(57) "vildania-e-fillon-vitin-ne-plazh-mahnit-me-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

07/01/2022 1:27

Vildania e fillon vitin në plazh, mahnit me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

07/01/2022 1:27

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli është shfaqur tepër e nxehtë në disa foto të fundit

Ashtu sikurse kanë bërë shumë modele, edhe Vildania ka zgjedhur vendet e nxehta dhe jo të ftohta për t’i kaluar festat e fillim vitit.

Bukuroshja kosovare nuk ka treguar se ku ka udhëtuar, por ka treguar se ajo vazhdon të jetë e pasionuar pas vendeve të nxehta.

“Plazh, rërë dhe diell – gjithmonë vendet që preferoj”, ka shkruar ajo poshtë një seti të ri fotosh që ka postuar gjatë ditës së enjte. /GazetaExpress/