Vildania duket bukur edhe e veshur - Gazeta Express
string(34) "vildania-duket-bukur-edhe-e-veshur"

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 20:28

Vildania duket bukur edhe e veshur

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 20:28

Modelja kosovare vazhdon të jetë aktive nëpër rrjetet sociale

Vildane Zeneli është paraqitur tepër simpatike dhe me stil në disa nga foto e saj të fundit që ka postuar në Instagram.

E veshur me një palë tuta sportive të verdha, Vildania e ka përshtatur daljen e saj shumë mirë me stinën e vjeshtës.

“E bukur në stilin tim të përditshëm me xhinse por ende jam duke menduar për disa foto të tjera në bikine”, ka shkruar poshtë këtyre fotografive modelja kosovare. /GazetaExpress/