Vildanës, vetëm sa nuk po i shpërthejnë në fotot e fundit - Gazeta Express

Vildanës, vetëm sa nuk po i shpërthejnë në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:04

Vildane Zeneli ka treguar edhe kësaj here se di të jetë tepër e nxehtë kur poston në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe influencjerja e rrjeteve sociale ka postuar një set fotografish në bikine derisa tregon asetet e saj.

Fotot janë publikuar gjatë javës së kaluar dhe kanë marrë me mijëra like në rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare po vazhdon karrierën e saj në Amerikë si fotomodele. /GazetaExpress/