Vig Poppa fjalë të zgjedhura për gruan në ditëlindjen e saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 13:27

Vig Poppa fjalë të zgjedhura për gruan në ditëlindjen e saj

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 13:27

Sot reperi Vig Poppa ka një urim të veçantë për gruan e tij.

Ena bashkëshortja e tij sot feston ditëlindjen, dhe nuk kishte se si të mungonte urimi nga ana e artistit.

Lexo Edhe:

Ai përmes një postimi në Instagram, e uroi atë me disa fjalë mjaft të veçanta.

“Çfarë grua e mrekullueshme që je, gruaja ime, dashuria ime, shoqja ime më e mirë. Gëzuar ditëlindjen, të dua shumë”.