Vidhet një laptop brenda një shtëpie në Çagllavicë - Gazeta Express
string(50) "vidhet-nje-laptop-brenda-nje-shtepie-ne-cagllavice"

Lajme

Gazeta Express

24/01/2023 10:50

Vidhet një laptop brenda një shtëpie në Çagllavicë

Lajme

Gazeta Express

24/01/2023 10:50

Një grua ka njoftuar policinë se persona të panjohur me dhunë kanë hyrë në shtëpinë e saj, nga aty kanë vjedhur një laptop.

Me rastin po merret policia.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

VJEDHJE E RËNDË/Çagllavicë 23.01.2023-03:30. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se persona të panjohur me dhunë kanë hyrë në shtëpinë e saj dhe nga aty kanë arrit të marrin një llaptop. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante policore, ku janë duke u kryer hetimet e nevojshme.