Videoja e një personazhi të dehur është bërë hit në rrjetet sociale, në vend të picës kafshon telefonin - Gazeta Express
string(102) "videoja-e-nje-personazhi-te-dehur-eshte-bere-hit-ne-rrjetet-sociale-ne-vend-te-pices-kafshon-telefonin"

Lajme

Gazeta Express

09/02/2023 13:08

Videoja e një personazhi të dehur është bërë hit në rrjetet sociale, në vend të picës kafshon telefonin

Lajme

Gazeta Express

09/02/2023 13:08

Ditët e fundit në rrjetet sociale është shpërndarë një video e një burri që mesa duket ka pirë disa gota më shumë alkool dhe nuk dinte se çfarë po bënte.

Partnerja e tij po e filmonte dhe i tha të hante një copë picë.

Lexo Edhe:

VIDEO

Më pas ndodhi diçka që askush nuk mund ta parashikonte.

Në vend të ushqimit italian, ai kafshoi telefonit e mençur.

Shikoni videon e mëposhtme dhe vlerësojeni vetë veprimin e gruas. /Telegrafi