VIDEO: Vuçiq nuk hap dot një shishe uji - Gazeta Express
string(38) "video-vuciq-nuk-hap-dot-nje-shishe-uji"

VIDEO: Vuçiq nuk hap dot një shishe uji

Lajme

Gazeta Express

25/01/2023 12:58

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka pasur edhe një “keqkuptim” me një shishe uji gjatë fjalimit melodramatik të mbrëmshëm për publikun vendas.

Përkatësisht, Vuçiq në një moment ka marrë një shishe duke dashur të pijë pak ujë.

Lexo Edhe:

Por më kot u përpoq, fillimisht me të djathtën e më pas me dorën e majtë, që më në fund u dorëzua dhe vendosi shishen në tavolinë.