Video shokuese bën xhiron e rrjeteve sociale, vajza lëvizje “të nxehta” mbi arkivol - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

17/09/2020 7:33

Video shokuese bën xhiron e rrjeteve sociale, vajza lëvizje “të nxehta” mbi arkivol

Lajme

Gazeta Express

17/09/2020 7:33

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.Në të shfaqet një striptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi arkivolin e një të vdekuri. Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.