Video që tregon se mund ta keni parkuar veturën gabimisht gjatë gjithë kohës - Gazeta Express

Video që tregon se mund ta keni parkuar veturën gabimisht gjatë gjithë kohës

Lajme

Gazeta Express

25/06/2021 12:44

Një burrë ka ndarë një video që tregon se gjatë gjithë kohës jemi parkuar gabimisht, dhe kjo mund të transformojë jetën tuaj.

Në një video të postuar nga një përdorues në TikTok, i cili kishte shkuar për të marrë automjetin e tij nga një pjesë e General Motors në Amerikë, u mahnit kur pa mënyrën e parkimit të makinave.

Secili ishte parkuar në vijën e majtë të hapësirës së parkimit, duke lënë hapësirë ​​të mjaftueshme në të dy anët për të hapur dyert – duke parandaluar ‘sherrin’ e parkimit, transmeton Klan Kosova.

Në video, burri tha: “Po sikur të të thosha që të gjithë kemi parkuar gabimisht gjatë gjithë kohës?”.

“Ne e kemi bërë këtë gabim gjatë gjithë kohës”.