VIDEO/ Plas sherri mes tifozëve holandezë dhe shqiptarëve - Gazeta Express
string(56) "video-plas-sherri-mes-tifozeve-holandeze-dhe-shqiptareve"

Shqiperi

Gazeta Express

24/05/2022 20:16

VIDEO/ Plas sherri mes tifozëve holandezë dhe shqiptarëve

Shqiperi

Gazeta Express

24/05/2022 20:16

Një ditë përpara finales së Conference League, trazirat nuk kanë munguar në rrugët e kryeqytetit tonë të Tiranës.

Abcnews raporton se në zonën e quajtur “9 katshet”, ka patur një përplasje mes tifozëve holandez dhe disa shqiptarëve.

Lexo Edhe:

Thuhet se holandezët kanë qënë të dehur dhe janë ndeshur me shqiptarët ku duket qartë që ka patur edhe gjak në tokë./abcnews.al