VIDEO/ Momenti kur i riu i vë tritolin te porta Dukës dhe largohet me vrap - Gazeta Express
string(73) "video-momenti-kur-i-riu-i-ve-tritolin-te-porta-dukes-dhe-largohet-me-vrap"

Shqiperi

Gazeta Express

25/01/2022 13:11

VIDEO/ Momenti kur i riu i vë tritolin te porta Dukës dhe largohet me vrap

Shqiperi

Gazeta Express

25/01/2022 13:11

ABC ka siguruar ekskluzivisht pamjet e momentit kur i vihet një sasi eksplozivi tek porta e banesës së presidentit të FSHF, Armando Duka.

Gjithçka ka ndodhur brenda pak sekondash ku i riu ndez fitilin e lëndës plasësë dhe më pas largohet me vrap.

Lexo Edhe:

Vetëm pak çaste pas shpërthimit në zonë shfaqet policia.