VIDEO/ E reja guxon tepër në mes të Tiranës, nxjerr armën dhe ja drejton makinave - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

29/07/2021 22:58

VIDEO/ E reja guxon tepër në mes të Tiranës, nxjerr armën dhe ja drejton makinave

Shqiperi

Gazeta Express

29/07/2021 22:58

Gjithmonë forca, ashpërsia, pasioni për armët janë lidhur dhe identifikuar ngushtë me burrat. Por ka dhe raste përjashtuese, ndonëse të rralla.

Së fundmi një video ka mbërritur në redaksinë e JOQ, ku një grua në qendër të Tiranës, është filmuar duke mbajtur një pistoletë në dorë ndërkohë që ndodhet në timon.

Lexo Edhe:

Më tej ajo shihet duke e drejtuar pistoletën drejt makinave që ndodhen para saj.