Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikojnë këngën e tyre “Prisoner” - Gazeta Express

Gazeta Express

20/11/2020 10:12

Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikojnë këngën e tyre “Prisoner”

Gazeta Express

20/11/2020 10:12

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe me videklip.

Ashtu siç paralajmëruan, ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”. Të dy këngëtaret vijnë me një shfaqje të veçantë dhe marrin vëmendje me vokalin e tyre.

Lexo Edhe:

Albumi i ri i Miley Cyrus “Plastic Hearts” pritet të publikohet i plotë më 27 nëntor.

Miley Cyrus feat. Dua Lipa – Prisoner (Lyrics) Miley Cyrus – Prisoner (Official Video) ft. Dua Lipa