Video bëhet virale, miu lëviz lirshëm në oborrin e "Big Brother VIP Albania" - Gazeta Express
string(73) "video-behet-virale-miu-leviz-lirshem-ne-oborrin-e-big-brother-vip-albania"

Video bëhet virale, miu lëviz lirshëm në oborrin e “Big Brother VIP Albania”

Rozë

Gazeta Express

12/02/2024 11:28

Në rrjet është duke qarkulluar me shpejtësi një incident i pazakontë i filmuar në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’. Banorëve shpesh u është tërhequr vëmendja për neglizhencë pastërtie, por kjo video tregon gjithçka për higjienën në shtëpinë e ‘VIP-ave’.

Teksa Romeo, Lisi dhe Endrik po bisedonin në oborrin e shtëpisë, kamera kap momentin kur një mi gjigand kalon pas tyre dhe reagimi i banorëve ishte i menjëhershëm.

Lexo Edhe:

Videoja me nota humori është duke qarkulluar me shpejtësi në rrjet ku nuk kanë munguar as komentet ironike për banorët që bëjnë minimumin për të mbajtur pastër shtëpinë, problem i cili është bërë shpesh edhe burim debatesh të forta mes tyre.