Victoria Beckham shfaqet e freskët dhe si vajzë e re në fotot e fundit - Gazeta Express
string(70) "victoria-beckham-shfaqet-e-fresket-dhe-si-vajze-e-re-ne-fotot-e-fundit"

Victoria Beckham shfaqet e freskët dhe si vajzë e re në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

23/09/2022 19:55

Victoria Beckham ka treguar trupin e saj seksi teksa ka bërë një fotosesion për koleksionin e fundit të Reebok

Victoria Beckham ka treguar se ende është në formë teksa ka bërë një set fotosh me koleksionin e saj të fundit Reebook.

Lexo Edhe:

Ish ylli i Spice Girl (38), ka zgjedhur të premten Instagramin për ta lansuar një koleksion të ri për veshjet e Reebook.

Ajo po ashtu ka ndarë edhe një video ku tregon për regjimin e saj të stërvitjeve me trajnerin e saj personal Bobby Rich, teksaj do të lanson një linjë të veshje sportive shumë shpejt. /GazetaExpress/