Viber vjen me një opsion të ri fantastik - Gazeta Express

AutoTech

Gazeta Express

12/01/2022 9:36

Viber vjen me një opsion të ri fantastik

AutoTech

Gazeta Express

12/01/2022 9:36

Aplikacioni i njohur, Viber, ka bërë një ndryshim sa i përket mundësisë për t’iu përgjigjur mesazheve të dërguara ngjashëm si me disa nga aplikacionet tjera.

Kështu u bë e ditur përmes një njoftimi nga faqja e “Viber” në rrjetin social ‘Twitter’.

Lexo Edhe:

Tashmë përdoruesit e këtij aplikacioni do të kenë mundësin të zgjedhin disa emoji për t’iu përgjigjur mesazheve.

Emojit që mund të zgjidhni janë: zemra, të qeshurat, i befasuar, i mërzitur dhe zemërimit.