Vetlavdohet Paris Hilton: Unë krijova gjeneratë të re te VIP-ve - Gazeta Express

Vetlavdohet Paris Hilton: Unë krijova gjeneratë të re te VIP-ve

Rozë

Gazeta Express

08/04/2020 19:53

“Unë krijova gjeneratë të re të VIP-ve”. Kështu ka thënë Paris Hilton derisa është shfaqur e zhveshur dhe ka folur për suksesin e saj globale në emisionin “Simple Life” me Marilyn Manson

Ajo është njëra prej vajzave më të famshme të gjeneratës së saj dhe Paris Hilton e thotë se ëhstë ajo që krijoi një gjeneratë të tilë.

Pasi që është zhveshur për ta bërë një fotosesion të ri për Rollacoaster, pasunikja (29), ka pasur të veshur një palë veshje seksi dhe një çantë Juicy Couture.

Paris, e cika ka prodhuar syzet Dior, veshjet për qenin e llojit chihuahua në fund të 90-ve, ia ka atribuuar vetës meritën për krijimin e një gjenerate që bazohet në modelin e saj.

“Gjithmonë jam para kohës dhe kjo me bën të jem një vajzë inovatore, pasi që kam krijuar model nga i zili është krijuar një gjeneratë e re e të famshmeve – mendoj se kjo është meritë e imja”, ka thënë ajo.

“Shumë gjëra që kam veshur janë bërë veshje për të rinjtë. Unë nuk kam stilist, të gjitha i kam bërë vetë”. /GazetaExpress/