Vetizolohet edhe Xeni, flet për gjendjen shëndetësore - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

18/03/2020 11:36

Vetizolohet edhe Xeni, flet për gjendjen shëndetësore

Lajme

Gazeta Express

18/03/2020 11:36

Këngëtari Shkëlzen Jetishi-Xeni, para disa dite ishte në një ditëlindje në Gjilan, ku këndoi këngëtari Muhamet Sejdiu I cili tashmë ka dal pozitiv me koronavirus.

Xeni ka konfirmuar për Magazina.al, se ka disa ditë që është vetizoluar dhe po qëndron në shtëpi.

“Po unë jam izoluar pasi kam qenë në atë ditëlindje, nuk kam ndonjë shqëtësim shëndetësor kam bërë kontrolla tek mjeku dhe jam mirë, më kanë kontaktuar edhe nga Ministria e Shëndetësisë. Po qëndroijë brenda me familjen time”, ka thënë Xeni ,për Magazina.al

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, është vetizoluar edhe Kryetari I Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, I cili po ashtu ishte në këtë aheng./Magazina.al/