Vetëm pesë për qind e njerëzve shohin lulediellin në mes të bletëve - Gazeta Express
string(67) "vetem-pese-per-qind-e-njerezve-shohin-lulediellin-ne-mes-te-bleteve"

Vetëm pesë për qind e njerëzve shohin lulediellin në mes të bletëve

Fun

Gazeta Express

03/10/2023 1:19

Përpjekja për të gjetur diçka specifike në një imazh të mbushur me diçka krejtësisht të ndryshme është me të vërtetë e vështirë dhe ky imazh i çuditshëm nuk është ndryshe.

Interpretimet janë një mënyrë super argëtuese dhe miqësore për familjen për t’u bërë konkurrues me ata me të cilët jeni më afër dhe mund të kaloni një kohë të mirë duke u përpjekur të shihni se kush mund të dallojë gjënë që po kërkoni me padurim.

Lexo Edhe:

Në imazhin e fundit nga Jagran Josh, ju jeni sfiduar të dalloni lulediellin në një “det” bletësh.

Dhe mund të mendoni “Kjo është e lehtë”, pasi luledielli është i shndritshëm dhe i dukshëm – por lulja fshihet mes një turme të tërë bletësh të zeza dhe të verdha, shkruan Mirror, përcjell Telegrafi.

Pra, a mund ta dalloni lulediellin? Por afati kohor prej pak sekondash, e bën gjetjen shumë më të ndërlikuar.

Nëse jeni duke pasur, pse nuk e ndani imazhin në seksione dhe nuk skanoni shpejt secilën zonë për t’i dhënë mundësi më të mirë vetes për ta dalluar lulediellin?

Nëse jeni ende duke kërkuar, ka të ngjarë që afati kohor të ketë mbaruar, por mos u shqetësoni, mund të vazhdoni të kërkoni, dhe nëse nuk e keni gjetur akoma, imazhi i mëposhtëm e ka përgjigjen.