Vetaksident në Drenoc, lëndohet një person - Gazeta Express

Vetaksident në Drenoc, lëndohet një person

Lajme

Gazeta Express

18/10/2020 14:23

Një vetaksident ka ndodhur sot në fshatin Drenoc të Malishevës, si pasojë e të cilit vozitësi i veturës ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Sipas policisë, vetaksidenti është shkaktuar për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës.

Vetura është rrokullisur dhe ka dalë jashtë rrugës. /Gazeta Express/