Veprimet e fundit të Taynas në Instagram tregojnë se ajo po kalon në një “krizë në karrierë” - Gazeta Express
string(90) "veprimet-e-fundit-te-taynas-ne-instagram-tregojne-se-ajo-po-kalon-ne-nje-krize-ne-karriere"

Veprimet e fundit të Taynas në Instagram tregojnë se ajo po kalon në një “krizë në karrierë”

Yjet

Gazeta Express

28/02/2024 21:33

Tayna thuhet se ka prishur raportet me menaxherin e saj Rinor Hykolli dhe producentin Cricket Music. Kështu raporton “VipStory” .

Nuk dihet ende me siguri nëse kjo është arsyeja konkrete, por Tayna ka hequr shumë postime nga Instagrami dhe prej ditësh nuk është aktive.

Lexo Edhe:

Gjithashtu reperja ka fshirë nga Instagrami, dy këngët e saj të para “Columbiana” dhe “Shqipe”, e me ato ka fshirë edhe producentin e saj Cricket nga lista e miqeve në Instagram.

Nuk mjaftoi kjo, por Tayna nuk e ndjek më as kompaninë e saj, ku siç dihet bashkëpunon me ta prej 5 vitesh.