Vëllai i Madh dënon banorët e shtëpisë - Gazeta Express
string(38) "vellai-i-madh-denon-banoret-e-shtepise"

TV/Film

Gazeta Express

21/03/2024 20:14

Vëllai i Madh dënon banorët e shtëpisë

TV/Film

Gazeta Express

21/03/2024 20:14

Një zarf ka mbërritur pasditen e sotme në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’, ku produksioni ka ‘dënuar’ banorët, kjo pasi konkurrentët nuk e kanë respektuar zërin e produksionit që jep komanda.

Për këtë arsye Vëllai i Madh i ka vendosur përpara një sfide banorët dhe nëse nuk e arrijnë me sukses ata do e kenë të pamundur të dalin në oborr, të marrin rreze dielli, të konsumojnë cingare etj, dhe kjo do të ndodhë deri në një njoftim të dytë prej produksionit.

Lexo Edhe: