Vedati pranon një dhuratë interesante pas daljes nga Big Brother - Gazeta Express
string(64) "vedati-pranon-nje-dhurate-interesante-pas-daljes-nga-big-brother"

Vedati pranon një dhuratë interesante pas daljes nga Big Brother

Yjet

Gazeta Express

21/03/2023 20:04

Të premtën që kaloi përfundoi edicioni i parë i Big Brother Vip Kosova, ku edhe u zgjodh fituesi mes pesë finalistëve.

Edhe pse hyri një muaj pas, aktori Vedat Bajrami arriti që të shkonte në finale.

Lexo Edhe:

Vedati mbrëmë nuk ka marr pjesë në Post Big Brother duke e refuzuar ftesën e tyre, por që ka marrë një surprizë të papritur nga miku i tij, këngëtari Noga.

Artisti Noga ka befasuar Vedat Bajramin pas daljes nga shtëpia e famshme e Big Brother, me një fotografi të familjes së tij dhe me një darkë në një vend super luksoz.