Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, pastaj bëhet banor i shtëpisë - Gazeta Express
string(77) "vedat-bajrami-shfaqet-ne-big-brother-vip-kosova-pastaj-behet-banor-i-shtepise"

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 21:47

Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, pastaj bëhet banor i shtëpisë

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 21:47

Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit.

Por, cili do të jetë roli i Vedati në BBVK? Këtë e kuptoni gjatë natës së sotme Prime.

Lexo Edhe:

Spektakli transmetohet ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion, si dhe ‘live’ edhe në platformën YouTube.

Më vonë, ai hyri dhe u bë banor i shtëpisë së Big Brother Kosova VIP.