“Veç të ndajë çiftin ka mbetur” - Gazeta Express
string(29) "vec-te-ndaje-ciftin-ka-mbetur"

TV/Film

Gazeta Express

09/05/2024 21:49

“Veç të ndajë çiftin ka mbetur”

TV/Film

Gazeta Express

09/05/2024 21:49

Romeo dhe Erjola kanë qenë banorët më të komentuar të BBV ditët e fundit pasi “Prime” e kaluar Graciano bëri një deklaratë të fortë për të dy duke nënkuptuar se ata kanë pasur një lidhje dhe brenda po sillen sikur s’ka ndodhur gjë.

 Megjithatë kjo mund të ndikojë në nominimin e Erjolës e cila sipas Françeskës këtë javë rrezikon të dalë.

Lexo Edhe:

Kjo pas historisë që Graciano tregoi në lidhje me mesazhet e Romeos, ‘skemës’ së tyre, për Françeskën asaj i ka mbetur vetë të ndajë çiftin sepse sipas saj publiku nuk e do më brenda shtëpisë.

“Pas gjithë këtyre ti mendon se publikut i intereson ta mbajë brenda? Jemi në fund, është zbardhur çfarë ishte për t’u zbardhur. Ku do shkojë më shumë Erjola? Veç të ndajë çiftin i ka ngelur i bie…”