Vdiqa për ty, ҫfarë po ndodh mes Meritonit dhe Eglës? - Gazeta Express
string(56) "vdiqa-per-ty-%d2%abfare-po-ndodh-mes-meritonit-dhe-egles"

Rozë

Gazeta Express

16/05/2024 9:57

Vdiqa për ty, ҫfarë po ndodh mes Meritonit dhe Eglës?

Rozë

Gazeta Express

16/05/2024 9:57

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe, banorët e Brother Vip”, kanë vendosur të jenë me të qetë, duke mos u përfshirë nëpër debate me nëjri-tjetrin.

Mesa duket kjo gjë i ka bërë përshtypje Meritonit dhe është habitur, kryesisht nga Egla, e cila vazhdimisht është aktive nëpër shtëpi, duke krijuar situata të ndryshme.

Lexo Edhe:

Pjesë nga biseda:

Meritoni: “O Egla Ceno, vdiqa unë sot për ty. I ke dhënë verë të kuqe Julit, i ke dhënë fjalë dashurie Heidit”.

Egla:Komplimente për insistimin”.

Meritoni:U largove nga ajo mërzitja e madhe për Orin. Mua më the dorëzohu, se ka mbaruar gjithcka.
Egla: Dorëzohu së thëni qelbësirllëqe”.

Meritoni:Me 25 maj mbaron loja. Keni rënë në qetësi Egla, jepi drejtim zemra. Apo sot po jeton, më fal. Mbas 4 muajve po jeton”.