Vazhdon protesta, këto janë zhvillimet e fundit - Gazeta Express
string(46) "vazhdon-protesta-keto-jane-zhvillimet-e-fundit"

Ballina

Gazeta Express

06/07/2022 22:02

Vazhdon protesta, këto janë zhvillimet e fundit

Ballina

Gazeta Express

06/07/2022 22:02

Po vazhdon protesta para Kuvendit të RMV-së, protestë kjo e cila është thirrur kundër propozimit francez.

Pavarësisht disa incidenteve të vogla, tashmë protestuesit po qëndrojnë të qetë dhe nuk raportohet për ndonjë incident tjetër.

Lexo Edhe:

Alsat do ju mbajë të inforuar gjatë gjithë kohës me zhvillimet e protestës e cila po mbahet tash e disa ditë./ Alsat.mk