Vazhdon eksodi te Drita, largohet edhe Almir Kryeziu - Gazeta Express
string(51) "vazhdon-eksodi-te-drita-largohet-edhe-almir-kryeziu"

Futboll

Gazeta Express

01/06/2023 16:16

Vazhdon eksodi te Drita, largohet edhe Almir Kryeziu

Futboll

Gazeta Express

01/06/2023 16:16

Drita ka vazhduar me largimet e lojtarëve, pas përfundimit të sezonit.

I radhës tani është Almir Kryeziu, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Njoftimi erdhi nga vet klubi gjilanas, përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook.

Kryeziu u transferua te Drita në vitin 2021 dhe për dy vite pati 65 paraqitje, duke shënuar gjashtë gola dhe asistuar në 10 të tjerë. /Gazeta Express/