“Vazhdo ha m...” – Luizi përplaset me Efin - Gazeta Express
string(35) "vazhdo-ha-m-luizi-perplaset-me-efin"

TV/Film

Gazeta Express

20/04/2023 20:54

“Vazhdo ha m…” – Luizi përplaset me Efin

TV/Film

Gazeta Express

20/04/2023 20:54

Teksa vajzat bisedonin, Luizi është afruar dhe më pas është ulur në verandë pranë tyre.

Efi nisi t’i kërkoj llogari se përse nuk i’a thotë gjërat në sy por flet prapa krahëve të saj për të.

Lexo Edhe:

Luizi u shpreh se tani ajo ka punë vetëm me nënën e tij e jo më me të, kjo pasi spektaklin që shkoi banorët panë një video të saj në dhomë të rrëfimit ku ajo përdori një shprehje joetike ndaj tij.

Efi i tha se po duket shumë lojtar ‘i vogël’ duke përdorur këtë gjë kundër saj, pasi çdo njeri në jetën  e përditshme e thotë atë shprehje.

Ajo theksoi se është vetëm një shprehje e se nuk ka të bëjë aspak me nënën e tij dhe se ai e kupton shumë mirë këtë gjë.

Efi i kërkoi mos të flasë më me banorë të tjerë për të, por ai e ironizoi duke përdorur fjalë joetike kundrejt saj.