Vanessa vazhdon ta “kallë” atmosferën si “shoqëruese e nuses” - Gazeta Express
string(57) "vanessa-vazhdon-ta-kalle-atmosferen-si-shoqeruese-e-nuses"

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 20:39

Vanessa vazhdon ta “kallë” atmosferën si “shoqëruese e nuses”

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 20:39

Vanessa Hudgens ka treguar të pasmet e saj dhe trupin seksi në bikine të zeza për “shoqëruese të nuseve” teksa ka vallëzuar në ahengun e beqarisë  të Sarah Hylan në një varkë në Meksikë.

Ajo është dukur e jashtëzakonshme teksa është parë duke marrë diell dhe argëtuar në ahengun e Saraj në Meksikë, e cila do të martohet me të fejuarin e saj, Wells Adams.

Lexo Edhe:

Aktorja (33) ka ngritur temperaturat teksa ka treguar të pasmet e saj në një anije që është rregulluar për nusen dhe producentin e muzikës nga GG Magree.

Vannessa ka treguar këtë argëtim me disa postime të saj në Instagram. /GazetaExpress/