Valon Syla rrëfen se mërgimtarët e ndalin shpesh në rrugë: Kurrë s’jam i sigurt se ndonjëri nuk ma fut boks - Gazeta Express
string(105) "valon-syla-rrefen-se-mergimtaret-e-ndalin-shpesh-ne-rruge-kurre-sjam-i-sigurt-se-ndonjeri-nuk-ma-fut-boks"

Valon Syla rrëfen se mërgimtarët e ndalin shpesh në rrugë: Kurrë s’jam i sigurt se ndonjëri nuk ma fut boks

Lajme

Gazeta Express

14/07/2023 12:25

Si të ftuar në emisionin e parë të “Era Verë” në T7, analistja Zana Avdiu dhe Valon Syla patën shumë për të thënë.

Komentuan shumëçka, duke filluar nga mërgimtarët.

Lexo Edhe:

Syla tregoi se mërgimtarët shpesh e ndalin në rrugë dhe e komentojnë.

Deklaratat e tyre mund t’i dëgjoni në videon më poshtë: